• Çorapçıoğlu Alyans & Mücevher
  • Bostanlı'da Yeni Yerinde Hizmetinizde.....
  • HEP DOĞAL HEP MİS | MİS DÖNER...
  • 1990 Yılından Beri Hizmetinizde.. Afiyet Olsun...
  • İZMİR'DE DÜĞÜN ve DAVET ORGANİZASYONU | AYDANS
  • İzmir Düğün Organizasyonu, İzmir, Çeşme, Karşıyaka, Alaçatı, Foça, Çiçekliköy
  • Karşıyaka'nın Simgesi
  • Küçük Avcı Türk Kahvesi
  • EN GÖZDE Pide Kebap Döner ve Kahvaltı
  • 24 Saat Açık Çorba Pide Döner Kebap Salonu Karşıyaka Bostanlı 0232.3246262
  • ÖYKÜ DERİ ÜRÜNLERİ KARŞIYAKA
  • Çanta, Valiz, Okul Çantası, Sırt Çantası, Cüzdan, Evrak Çantası Karşıyaka Çarşısı Öykü Deri
Karşıyaka Rehberi
Site Haritası

Ana Sayfa


    Masaj Salonu İzmir Karşıyaka | İSTANBUL GÜZELLİK ve MASAJ SALONU | İZMİR

   
İşletmeci : İSTANBUL MASAJ SALONU
İş Yeri Bilgileri
Yalı Caddesi No:180 Kat:3 D:9 Karşıyaka İZMİR Tel:0232.3647224 GSM:0532.0519713 Masaj Salonu İzmir Karşıyaka İsveç Masajı Bali Masajı Spor Masajı
 Görüş Bildir        Detaylı Bilgi
 
 
Detaylı Bilgi

www.istanbulspamerkezi.com
Selamlar

Yıllarca istanbul’da kaliteden ödün vermedik.

Şimdi ise siz İzmirlilere yakışan kaliteyi İzmir’e getirdik: Bakımlı, anlayışlı, güvenilir ve güler yüzlü, konularında uzman (sertifikalı) kadromuzla Hijyene önem veren Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve tamamı genç bayanlardan oluşan gerçek anlamda sadece müşteri memnuniyetine önem veren lafla değil kaliteyle konuşacak hizmetlerimiz yeni açtığımız yerimizde siz kaliteli güzel saygı değerli insanları aramızda görmekten onur duyarız.

Masajlar;

İsveç Masajı

Uzmanlar; vücuda kısmen (lokal) veya tamamen uygulanan klasik masaj ile dolaşım hızını arttırarak dokuları-hücreleri canlandırır, dolaşımı düzenler, kas gerilimini azaltarak konsantrasyonu güçlendirir. Önemli olan masaj yaptıran kişinin günün yorgunluklarından ve stresinden kurtulmasına yardımcı olmak; rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesini sağlayabilmektir.

Genellikle vücudun güne zinde başlamasına ya da yaşamın gündelik yorgunluk ve sıkıntılarından kurtulmak amacı ile yapılan genel dinlenme ve gevşeme yöntemi olarak kullanılan masaj türüdür. Önemli olan masaj yaptıran kişinin rahat ve keyifli bir ortamda kendini zinde ve dinlenmiş hissetmesinin sağlanabilmesidir. Genellikle masaj yağı ile yapılır ancak isteğe bağlı olarak bazı durumlarda kayganlaştırıcı malzeme kullanmadan da klasik masaj uygulamak mümkündür.

Süresi yaklaşık 60 dakikadır.

Bölgesel Masajlar

Baş - boyun, ense - omuz - sırt, sırt - bel, kol ve bacak gibi bölgelere yapılan ve genellikle bölgesel sorun olan bölgeye yönelik tedavi edici bir masaj uygulamasıdır.Rahatsızlık tespit edildikten veya doktor kontrolü ve tavsiyeleri doğrultusunda belirlenen bir program eşliğinde uygulanır.

Süre yaklaşık 30 dakikadır.

Spor Masajı

Sportif etkinliklerde, etkinlik öncesinde veya sonrasında ve hatta hızlı ve sınırlı olmak kaydı ile etkinlik sırasında da yapılan bir masajdır. Spor masajını klasik masajdan ayıran en önemli özellik ritm, süre ve bası miktarının değişik olmasıdır. Bu masaj türünde uyarıcı amaçlı hareketler çoğunluktadır ve yapılan spor göre farklılıklar gösterir. Süre bölgeye göre değişmektedir.

Masaj sporcuyu, vücuda yük olan yorgunluk maddelerinden kurtarır, kas sertliklerinin ve krampların zararlı yan etkisinden koruyarak, bunların sebep olacağı kas zedelenmesi, lif kopmalarını önler. Kan dolaşımını aktive ederek, enerji veren besin maddelerinin dokulara daha kolay ve çabuk erişmesine imkan sağlar, kalp ve dolaşım sisteminin işini kolaylaştırır. Sporcunun reaksiyon zamanını kısaltır, organlar arasında fonksiyonel harmoniyi düzenler, genel bir rahatlama verir. Ruhsal yönden gergin olanları sakinleştirir, uyuşuk olanları aktive eder.

Bali masajı

Geleneksel Bali Masajı tekniği uzun, esnek ve etkili dokunuşlar ile vücudunuza uygulanır. Bu masajda, bütün vücutta kan, oksijen ve enerji akışını hızlandırmak için acupressure ve aromaterapi yağlarının bir kombinasyonu kullanılıyor. Bu da kişiye derin bir rahatlama ve sıhhat getiriyor. Orta şiddetteki darbelerle ve baskı noktalarıyla derin bir basınç manipülasyonu kullanılarak yüzeysel adale tabakalarının altına ulaşılıyor.

Bu masaj enerji merkezlerini dengelemeye ve kişinin iç sisteminin entegrasyonunu iyileştirmeye yardımcı oluyor. Esneme teknikleri de ağrı noktalarına ve eski yaralara iyi geliyor.Geleneksel Bali masajı yalnızca gevşeme sağlamaz, aynı zamanda dokuları derinden ovalayarak vücudu atıklardan temizleyen lenf sistemine, kan akışını sağlar.
 
 
Yorum Gönder
İsim
Soyisim
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Mesajınız
 
 
 
İZMİR DÜĞÜN & DAVET
KSK STADI İÇİN ANKET
KSK STADI NEREYE YAPILSIN?
Karşıyaka'yı Sevenler Buraya
İzmir Haberleri
Mynet İzmir Haberleri
Kültür Sanat Takvimi